Дуже важкий, напружений матч награли дві команди з числа тих, що наздоганяють групу лідерів. Ще б пак: “Черкащина” випереджала “Перемогу” лише на два очки, і для господарів питанням особливої ​​важливості було перемогти нас, щоб наздогнати їх і перегнати.

У першому таймі господарі мали кілька моментів, але відкрити рахунок “Перемога” змогла вже після відпочинку. Гарванко переслідував колегу-захисника Дмитрієва метрів десять і наздогнав. У підсумку – штрафний, який почали виконувати відразу кілька гравців. Здалося, Ходуля і Боженар навіть завадили один одному, але в підсумку відбулася подача, Петров скинув уздовж воротарської на Пилипенка той забив удар зблизька – 1: 0.

Втім, перевага господарів протрималося лише п’ять хвилин. Після ауту на лівому фланзі суперник завалили на газон Яцика, і штрафний від Малея ударом головою замкнув Довгий – 1: 1.

Тепер уже на нашому гостей була ініціатива – Морозенко міг забивати і другий м’яч, але не реалізував відмінний вихід на воротаря. Також Варцаба здійснив парочку відмінних сейвів, виручивши свою команду від голів в кінцівці поєдинку. Бойова нічия, яка більше на руку “Черкащині”.

Друга ліга. Група «Б». 5 тур. 4 жовтня. 16.00. Дніпро. Стадіон «Олімпійські резерви».

«Перемога» (Дніпро) – «Черкащина» (Білозір’я) 1:1 (0:0)

Голи: А.Пилипенко (55) – Долгий (61).

«Перемога» (стартовий склад): Варцаба (кап), В.Пилипенко (Цопа,71), Сидоренко, Ходуля, Дмитрієв, Боженар, Павлюк, Сьомка (Есьєн,88), Петров (Швец,57), А.Пилипенко, Іванік (Дібрівний,80).

Головний тренер: Євгеній Яровенко.

“Черкащина” (стартовий склад): Старченко, Дмитренко, Долгий, Гарванко, Морозенко, Шакун (Долінський, 76), Малєй, Кірик (Клімаков, 46), Лопушенко (Яцик, 58), Пічугін (Георгієв, 59), Кабанюк (Литовченко, 46).

Запасні: Кучинський, Мачелюк, Дейнеко.

Попереджені: Іванник, 15, Ходуля, 73 – Долгий, 41, Морозенко, 42, Лопушенко, 54, Старченко, 88.