У Черкасах пройшли загальні збори засновників ТОВ ОПФК «Черкащина»

Ганебні результати

На початку вересня відбулися загальні збори засновників товариства з обмеженою відповідальністю. Головним питанням стали підсумки участі команди майстрів ОПФК «Черкащина» в чемпіонат України серед команд першої ліги сезону 2019/20 та про забезпечення участі команди у змагннях Другої ліги.

За підсумками виступу гендиректора «Черкащини» Юрія Колесніка ухвалено рішення вважати вкрай незадовільним і ганебним результат виступу команди, яка посіла останнє місце в першій лізі. Особливо принизливо, що команда із 17 останніх матчів отримала 17 поразок. Також вона не використала останній шанс залишитися в Першій лізі, програвши перехідний матч за право представляти Черкащину в Першій лізі рівненському «Вересу» з загальним рахунком 1: 5.

Нова команда

Варто додати, що сам Колеснік подав заяву про звільнення з посади генерального директора. Але було прийнято рішення розглянути його заяву по завершенню сезону 2020/21. Станом на перше вересня 2020 року більшість гравців і тренерський склад команди звільнені. З ними розірвані контракти, проведені взаєморозрахунки.

До речі, рішення про термінове сформування нової команди та тренерського штабу вже також виконане і команда під керівництвом нового тренерського штабу Анатолія Безсмертного вже не без успіху виступає в змаганнях Другої ліги.

Команда “ОПФК Черкащина” підтримує кандидатів до місцевих органів влади від Всеукраїнського об’єднання “Черкащани”.
(Зліва направо):
Станіслав Ковтун, Тетяна Панченко, Володимир Лашкул, Тетяна
Ротань, Віктор Беззубенко і Олександр Чорний

Відповідальність обласної федерації

Другим питанням порядку денного став розгляд подання ГС «Федерація футболу Черкаської області»  щодо передачі її частки іншому учаснику. Підкреслювалося, що 28 лютого на ім’я гендиректора Товариства надійшов лист від ФФЧО щодо рішення припинити участь в ОПФК «Черкащина» і вийти зі складу засновників. Одночасно пропонувалося частку у розмірі 14,3%, яка була передана ГС ФФЧО на основі договору пожертви, повернути Громадській організації «Футбольно-футзальний клуб «Зоря-Академія» ОТГ Білозір’я», який став правонаступником ГО «Черкащина-Академія».

На жаль, пандемія, яка розгорнулася в Україні та в інших країнах, не дозволила своєчасно проінформувати Загальні збори учасників ОПФК «Черкащина» про рішення Виконкому Громадської спілки «Федерація футболу Черкаської області». Попри це на нинішніх зборах звернули увагу на тому, що спілка подала Загальним зборам ОПФК «Черкащина» протокол засідання виконавчого комітету спілки, тоді як Статутом Громадської спілки «Федерація футболу Черкаської області» передбачено, що рішення щодо передачі частки у Статутному капіталі Товариства має приймати Конференція, як вищий орган спілки.

Тому передача частки спілки Громадській організації «Футбольно-футзальний клуб «Зоря-Академія ОТГ Білозір’я» можлива лише за умови прийняття рішення про це Конференцією спілки. У зв’язку з тим, що представлені Громадською спілкою ФФЧО документи не відповідають законодавству Украйни, вирішено повернути їх на доопрацювання та повторно розглянути, в разі затвердження, на Конференції  Громадської спілки «Федерація футболу Черкаської області».

Загальні збори поновили в статусі засновника ОПФК «Черкащина» Громадську спілку «Федерація футболу Черкаської області» у статусі з часткою у розмірі 14,3 %. Таким чином ФФЧО продовжує нести відповідальність за успіхи або поразки і за подальший розвиток ОПФК «Черкащина» на рівні з іншими засновниками.

Зміна назви

Додамо, що громадська організація «Футбольний клуб «Черкащина-Академія» змінила свою назву на громадська організація «Футбольно-футзальний клуб «Зоря-Академія» ОТГ Білозір’я. Відповідні зміни внесені до державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

Пресслужба ОПФК «Черкащина»

Схожі статті

Залишити відповідь