Головний тренер ФК “Черкащина” Анатолій Безсмертний поділився враженнями від перемоги команди у грі третього туру Групи Б Другої ліги проти Реал Фарми (2:0).

– Гра була складною, адже нам протистояв хороший суперник, – сказав після матчу Безсмертний. – Важливо, що хлопці насамперед намагалися виконувати настанови тренера.  Гравці робили все, що від них вимагали перед грою і про що домовлялися. Головне, що  змогли здобути першу перемогу команди за півроку. Поступово входимо в змагальний процес, збираємо команду, награємо ігрові зв’язки.

Після розмови з Володимиром Лашкулом зрозумів, що він прагне, щоб в Черкасах була професіональна команда, за яку не буде соромно місту. Важливо, що відразу вдалося знайти спільну мову. Поки що наші інтереси співпадають. Будемо працювати і намагатися вивести команду на новий рівень.

За тиждень команда не будується, тому нам потрібен час, щоб награти склад. Важливо, що у хлопців є бажання працювати і досягати результату. У Черкащини є лідери колективу, навколо яких і будуватимемо команду. Роботи ще дуже багато, адже команда лише на початку свого шляху.

Щодо завдань на сезон, то про це зарано говорити. Апетит приходить під час їжі. Ми рухаємося від матчу до матчу і не забігаємо наперед.

Пресслужба ФК “Черкащина”

Схожі статті

One thought on “Безсмертний: на сьогодні головне, що Черкащина здобула цю перемогу

  1. Яка ж це “черкаська” команда, якщо домашні матчі грають в Білозір’ї?
    Я би хотів потрапити на матч “Черкащини”, тому що команда грає явно цікавіше, ніж МСК “Дніпро”.
    Але в Білозір’я немає можливості поїхати.
    В Черкасах зміг би прийти на матч.

Залишити відповідь