Новий сезон «Черкащина» розпочала кубковою грою у Кривому Розі проти місцевого «Кривбасу». Цей клуб був створений після побажання президента України Володимира Зеленського відновити футбол у його рідному місті. Тому й не дивно що саме Володимир Олександрович зробив перший удар по м’ячу у цьому матчі. За цим з трибуни слідкував президент УАФ Андрій Павелко та його помічники – ветерани футболу Анатолій Дем’яненко та Олег Протасов.

«Кривбас» – «Черкащина» 4:2

Голи: 1:0 Берко (13), 2:0 Пятов (25), 3:0 Коцюмака (54), 3:1 М.Тищенко (62), 4:1 Пятов (71), 4:2 Дмитренко (85)

«Кривбас»: Злотар, Сокол (Попчук, 79), Заїменко, Голуб, Коцюмака, Рябов, Григорик, Пятов (Яровий, 79), Берко (Кателін, 73), Горват (Бука, 65), Маліновський (Гвоздевич, 65).

«Черкащина»: Старченко, Пограничний, Скляренко, Дмитренко, Олійник, Морозенко, Долгий (Діонг, 33), Малєй (Тищенко М., 42), Нечай (Захаревич, 46), Георгієв, Тарануха.

Попередження: Горват (8), Заїменко (56), Сокол (70), Попчук (84)

Вилучення: Попчук (88).

Арбітр: Ігор Бич (Київ)

Гра розпочалась в атакуючому стилі. Тому й недивно, що за 5 хвилин було подано 3 кутових у обох воріт. Але перша гостра миттєвість виникла лише на 11-й хвилини після дальнього пострілу Олійника – м’яч пролетів поруч зі штангою.

А ось господарі не втратили свого шансу. Атака розпочалась на лівому фланзі. Коцюмака знайшов у карному майданчику Пятова, який скинув м’яча Берку. 11-й номер пробив під поперечину – 1:0. Невдовзі капітан «Кривбасу» Андрій Григорик завдав несподіваного удару – поруч з каркасом воріт.

В середині тайму перевага господарів стала помітною. Спочатку вони не змогли реалізувати вихід два в одного. А після кутового Маліновський відпасував на Пятова. Олександр з гострого кута поцілив у дальню дев’ятку – 2:0.

У ці хвилини гравці «Черкащини» ніяк не могли зв’язати більш двох-трьох передач, втрачаючи м’яча у середині поля. Але клас суперників був невисоким і вони не змогли збільшити рахунок. Незадоволений діями своїх гравців, Денис Маринчук зробив дві заміни ще в першому таймі. І це дещо пожвавило гру, але до свистка на перерву так і не змінило результату.

Початок другого тайму був за господарями. Вони володіли ініціативою, яка привела до третього голу. Коцюмака вийшов один на один з голкіпером і влучив у дальній кут – 3:0. Після цього гра поступово втрачала свої оберти. Лише після 60-й хвилини гравці «Черкащини» схаменулись. Спочатку Захаревич класно виконав штрафний – Злотар перевів м’яч на кутовий. А ось після цього стандарту Максим Тищенко таки заштовхнув його за лінію воріт – 3:1.

Проте перевага у два м’ячи була недовгою. Пятов знов вирішив пошукати футбольного щастя завдяки удару з дальньої відстані. М’яч зупинився у куті воріт «Черкащини» – 4:1. Гостям вдалось лише підсолодити гіркоту поразки голом Дмитренка – 4:2.