Поразка дуже ускладнила положення «Черкащини» та зменшила шанси команди на виступ у першій лізі наступного сезону.

«Верес» – «Черкащина» 2:0

Голи: 1:0 Петько (56), 2:0 Яременко (90+3)

«Верес»: Когут, Пінчук, Махнєв, Гончаренко, Солдат, Петько, Кучеров, Хоцяновський, Панасенко (Яременко, 37), Соломка (Тимофієнко, 77), Шестаков.

«Черкащина»: Старченко, Погранічний (Діонг, 73), Лухтанов, Дмитренко, Олійник, Скляренко, Георгієв (Долгий, 61), Малєй (Захаревич, 69), Грисьо (Морозенко, 74), Нечай (Тищенко М., 83), Тарануха.

Попередження: Панасенко (21), Соломка (43), Тимофієнко (90+1) – Георгієв (59), Скляренко (62), Тарануха (90+1)

Арбітр: Дмитро Кутаков (Бровари)

Перший небезпечний момент у матчі створили гравці «Черкащини». Несподіваний навіс з правого флангу на 7-й хвилині ледь не застукав зненацька голкіпера господарів Когута, який все ж таки зміг витягнути м’яча з-під поперечини. Згодом Юрій Малєй намагався влучити у ворота зі штрафного, але пробив вище. Відповідь «Вереса» не була дуже небезпечною¸ але також вона сталась після стандарту. Удар зі штрафного став легкою здобичей Старченка. Невдовзі Солдат невдало намагався спіймати Старченка на виході, посилаючи м’яча з лівого флангу у отвір воріт – поруч з дальньою штангою. Загалом, перший тайм запам’ятався грою без центру поля. Обидві команди довгими передачами намагались знайти форвардів. Так, на 33-й хвилині Шестаков вибіг один на один з голкіпером та надіслав м’яча у сітку, але миттєвостями раніше асистент арбітра зафіксував офсайд. Чудову нагоду не реалізував Георгієв, який пробивав майже з лінії карного майданчику – вище воріт. Останню нагоду у першому таймі змарнували гравці «Вереса» – після подачі з кутового Солдат головою пробив в руки голкіперові.

Спокійна гра у другому таймі продовжувалась до 56-й хвилини. Господарі отримали право на кутовий. Після подачі Солдат головою переправляв м’яча у ворота – Старченко відбив його у поперечину, але першим на добиванні був Петько, який з другої справи зміг відкрити рахунок – 1:0.

Після забитого м’яча господарі заграли гостріше і на 65-й хвилині вони могли забити знов – дальній постріл Солдата влучив у поперечину. І подалі гравці «Вереса» частіше володіли м’ячом та вміло вбивали час. Лише на останніх хвилинах «Черкащина» намагалась провести результативну контратаку, але довести її до акцентованого удару ніяк не вдалось. А ось «Верес» у компенсований час забив вдруге після контратаки, яку замкнув Яременко – 2:0.