Пропустивши по два м’ячі в кожному з таймів наша команда вчергове зазнала поразки з великим рахунком. Тепер «Черкащині» залишилось провести стикові ігри з «Вересом» 16 та 20 серпня.

«Черкащина» – «Миколаїв» 0:4

Голи: 0:1 Ляшевський (9), 0:2 Войцеховський (27), 0:3 Паламар (61), 0:4 Войцеховський (78)

«Черкащина»: Тимофеєв, Погранічний (Нечай, 68), Лухтанов (Георгієв, 46), Скляренко, Олійник, Малєй, Рожко, Дмитренко, Захаревич, Тищенко М. (Тарануха, 58), Морозенко (Кабанюк, 68).

«Миколаїв»: Агаларов, Ляшевський (Гончар, 82), Парцванія, Порох (Березянський,65) , Ульянов, Попов (Каведяєв, 75), Кушніренко, Росляков (Вітенчук, 79), Швець, Паламар, Войцеховський (Черепущак, 81).

Попередження: Малєй (43), Тищенко М. (55), Олійник (83) – Порох (57), Ляшевський (67)

Рахунок було відкрито вже на 9-й хвилині. Захисники «Черкащини» прогавили прискорення Ляшевського, який опинився в них за спинами и влучно пробив головою під штангу. Оборона господарів у першому таймі грала не кращим чином. «Миколаїв» господарював на половині «Черкащини», атакуючи частіше правим флангом. Саме після рейду з цієї бровки був забитий другий м’яч. На ударну позицію вивели Войцеховського, який не схибив – 0:2. Помилки господарів виправляв голкіпер Анатолій Тимофеєв. Завдяки його впевненій грі рахунок у першому не змінився.

Перерва ніяк не змінила малюнок гри. Гості намагались покращити свою різницю забитих та пропущених м’ячів, а «Черкащина» не могла відсунути гру від свої воріт. Тому третій гол був лише справою часу. Його забив Паламар після красивого удару метрів з 16 під поперечину. Лише на 70-й хвилині «Черкащина» змогла відмітитись гострим моментом. Кабанюк відірвався від двох суперників і пробив у нижній кут воріт. Агаларов з великим трудом дістав м’яч з-під дальньої штанги. Але нажаль, це був поодинокий спалах. А ось гості забили ще. Войцеховський вбіг зі своєї половини сам на сам з воротарем та пустив м’яча під самісіньку штангу – 0:4.