Команда вдало провела перший тайм і здавалось, що після перерви “Черкащина” зможе досягти позитивного результату, але помилки у захисті звели нанівець усі надії наших вболівальників

«Прикарпаття» – «Черкащина» 4:1

Голи: 1:0 Цюцюра (52), 2:0 Француз (55), 3:0 Скляренко (73 – автогол), 4:0 Хома (79), 4:1 Лухтанов (89)

«Прикарпаття»: Новак, Бойко (Радульський, 75), Бочкур, Француз, Сікач, Геник, Борисевич (Дербах, 90+2), Сондей (Шпирка, 80), Воробчак (Цюцюра, 46), Кузьмин, Дитко (Хома, 76).

«Черкащина»: Котовий, Нестеренко (Олійник, 15), Скляренко, Лухтанов, Діонг, Цурупін, Долгий, Георгієв (Морозенко, 62), Нечай (Захаревич, 62), Погранічний (Малєй, 54), Тищенко М (Тарануха, 59).

Попередження: Дитко (15), Борисевич (86) – Долгий (47)

Вилучення: Долгий (80)

Вже у стартовій 15-хвилинці керманич «Черкащини» Денис Маринчук змушений був зробити заміну. Замість отримавшего травму Андрій Нестеренка на поле вийшов Ярослав Олійник. Ця заміна ніяк не змінила малюнку гри. Гості все частіше намагалися діяти при допомозі контратак. Але захисник «Прикарпаття» раз за разом залишали Максима Тищенка у офсайді. А коли помилився кіпер господарів Ігор Нечай не влучив у порожні ворота. Антон Котовий, який дебютував у воротах «Черкащини». Мав набагато більше роботи. Спочатку він зміг відбити на кутовий дальній удар Борисевича. А на 36-й хвилині помилився при передачі Іван Скляренко і лише самовіддана гра молодого воротаря зберегла ворота гостей від голу.

Те, що не вдавалося господарям у першому таймі, вони зробили у другому. Спочатку Роман Кузьмин спрямував м’яч на голову Василю Цюцюрі, який у боротьбі з захисниками зробив результативний удар. А за три хвилини помилився на виході Котовий і Француз завдяки рикошету подвоїв рахунок. Був шанс у «Прикарпаття» зробити рахунок ще комфортнішим, але цього разу молодий кіпер «Черкащини» не помилився. І все ж таки більш високий клас господарів дався взнаки. Спочатку форварди «Прикарпаття» змусили помилитися Івана Скляренка, який зрізав м’яча у власні ворота. Незабаром Хома знов відправив Антона Котового витягати шкіряну кулю з воріт. І лише на останніх хвилинах зустрічі дальній удар Лухтанова змусив капітулювати Новака – 4:1.