Черкащани добре грали «другим номером» проти середняка турнірної таблиці, але програли, пропустивши двічі після індивідуальних помилок у захисті.

«Авангард» – «Черкащина» 2:1

Голи: 1:0 Мірошник (41), 1:1 Нечай (45+2), 2:1 Мірошник (85)

«Авангард»: Денчук, Воробей, Сидоренко, Мірошник, Сухаров, Сеницький, Полюлях (Сухомлин, 87), Лобов (Дедяєв, 59), Нехтій (Близнюк, 81), Матяж (Долинський, 68), Собко (Мурза, 65).

«Черкащина»: Старченко, Олійник, Дмитренко, Лухтанов (Нестеренко, 87), Погранічний (Діонг, 54), Цурупін, Тищенко А. (Долгий, 54), Георгієв (Морозенко, 61), Малєй, Нечай (Тищенко М., 73), Тарануха.

Попередження: Долинський (79), Близнюк (90) – Дмитренко (69), Нечай (72)

Арбітр: Юрій Можаровський.

У попередній грі «Черкащина» показала досить пристойну гру «першим номером» проти запорізького «Металургу» і, здавалось, що в матчі з «Авангардом» команда Дениса Маринчука буде грати у подібному стилі. Але наша команда доволі несподівано віддала ініціативу господарям і більш діяла від оборони. Стартовий спурт «Авангарду» був не надто гострим, але Денису Старченку прийшлось двічі грати за межами карного майданчику головою, зриваючи атаки господарів. Згодом «Черкащина» змогла вирівняти ситуацію на полі і навіть забити гол: вдало на добиванні зіграв Ростислав Тарануха, але асистент арбітра зафіксував офсайд у нападника гостей. А ось господарі змогли реалізувати свій шанс на 41-й хвилині. Подача зі стандарту з правого флангу пішла на дальню штангу. Звідти  послідувала скидка на лінію воротарського майданчика, де неприкритий Мірошник головою пробив у сітку – 1:0. Захисник «Черкащини» діяли у цій ситуації досить необачно, залишивши без уваги одразу двох суперників. Але піти на перерву ведучи у рахунку «Авангарду» не вдалось. На 2-й компенсованій хвилині Ігор Нечай побачив, що воротар господарів вийшов уперед майстерно перекинув його з центрального кола – 1:1.

«Авангард» активно розпочав другу половину матчу, намагаючись забити швидкий гол. Цей спурт не став несподіванкой для «Черкащини». Лінія оборони та насамперед голкіпер Денис Старченко впевнено діяли і не давали шансів для прицільного удару. Час йшов, але результат ніяк не змінювався. «Черкащина» намагалась провести результативну контратаку, проте розібратися з гравцями оборони господарів сам на сам не вдалося. На 81-й хвилині «Авангард» втратив гарну нагоду після удару Сеницького. А ось захисник «Авангарду» Роман Мірошник за кілька хвилин зміг «відклеїтись» від Діонга та замкнув простріл від вийшовшого на заміну Близнюка – 2:1.