Продемонструвавши атакуючу гру «Черкащина» досягла нічиєї у виїзному матчі в Запоріжжі та набрала перші очки у офіційних матчах у 2020 році.

«Металург» – «Черкащина» 1:1

Голи: 0:1 Малєй (20), 1:1 Сачко (34)

«Металург»: Петриченко, Кравченко (Лапко, 75), Сачко (Разуваєв, 62), Сухіна, Сухар, Шалфєєв (Лихобабенко, 67), Трояновський, Кропивний, Могильний (Черній, 78), Бєлоусов, Сидоров (Щебетун, 46).

«Черкащина»: Старченко, Олійник, Дмитренко (Нестеренко, 66), Лухтанов, Діонг (Погранічний, 21), Долгий (Морозенко, 58), Георгієв (М.Тищенко, 83), Малєй, Грисьо (Нечай, 62), Цурупін, Тарануха.

Попередження: Крапивний (10) – Діонг (15), Олійник (30)

Арбітр: Микола Кривоносов

Доволі несподівано «Черкащина» почала гру проти «Металурга» «першим номером». Команда Дениса Маринчука з перших хвилин гостро атакувала і вже на 5-й хвилині нанесла два удари. Й надалі гості частіше контролювали м’яч у центрі поля та тримали ниті гри у своїх руках. Тому й не дивно, що саме «Черкащина» відкрила рахунок. На 20-й хвилині Юрій Малєй пробив в один дотик з лінії карного майданчика під дальню штангу – 1:0.

«Металург» не залишався осторонь атакуючого футболу та зумів створити кілька гострих моментів. Під час одного з них Сачко головою вколотив м’яч під поперечину – 1:1.

По перерві темп гри значно впав. Все частіше передачі націлені в лінію атаки перехоплювались суперниками. Але й при такому малюнку дій «Черкащина» мала більше шансів для перемоги. Так на 75-й хвилині Ігор Нечай з убойної позиції пробив у воротаря. За 5 хвилин Віктор Георгієв перевірив пильність Петриченка з-за меж карного майданчику – кіпер був напоготові. На останніх хвилинах господарі мали гарний шанс уникнути домашньої нічиєї, але молодий Микита Лапко пробив вище воріт.