У четвер, 23 липня, «Черкащина» зіграє матч 26-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги. У Щасливому, на полі стадіону «Княжа-Арена», наша команда зустрінеться з закарпатським клубом ФК «Минай», початок гри о 18:00. Після 25-го туру наш суперник займає друге місце у турнірній таблиці.

Представляємо суперника

Футбольний клуб «Минай» — український футбольний клуб з однойменного села Закарпатської області, заснований у 2015 році. Домашні матчі проводить на стадіоні «Минай-Арена», раніше виступав на ужгородських стадіонах «Автомобіліст» та «Авангард».

Футбольний клуб «Минай» було засновано в 2015 році кількома товаришами-однодумцями, яким саме того року врешті-решт вдалося втілити спортивну мрію. ФК «Минай» змушений був послуговуватися недосконалою футбольною інфраструктурою села Минай. Тому засновники клубу поставили собі за ціль покращити футбольні об’єкти в селі: облаштовуючи додаткові тренувальні майданчики, створюючи тренувально-реабілітаційний центр та офіс клубу, а з 2016 року розпочата докорінна перебудова місцевого стадіону — задля потреби професійного клубу.

Оскільки місцеве футбольне поле не задовольняло амбітних планів упорядників клубу, гравці команди чимало своїх ігор проводили на стадіоні «Автомобіліст». Коли ж команда заявилася в всеукраїнському футбольному турнірі, аматорському чемпіонаті України, то їм довелося вже обживатися на «осиротілому» «Авангарді».

Стараннями засновників клубу та його партнерів, вже влітку 2018 року на околиці Ужгорода, в селі Минай, постала повноцінна футбольна «Минай-Арена». Стадіон розміром 110х70 метрів та трибунами на 3000 місць, і комплекс сучасних тренувальних майданчиків з тренувальним полем 90х50.

Історія протистоянь

«Черкащина» 4 рази у свої історії зустрічалась з ФК «Минай». Перший матч відбувся 18 серпня 2018 року у рамках чемпіонату другої ліги. Тоді наша команда зазнала поразки. А вже 20 жовтня 2018 року була досягнута перемога з великим рахунком над ФК «Минай» – 3:0. У тому ж сезоні «Черкащина» змогла вдруге обіграти суперника 1 травня 2019 року з рахунком 3:2.

У першому колі поточного сезону ФК «Минай» святкував перемогу над «Черкащиною» 3:1. Це відбулось 29 вересня 2019 року.

Схожі статті

Залишити відповідь