Експрес-коментар головного тренера «Черкащини» Дениса Маринчука після гри проти “Гірника-Спорт”.

– Хочу привітати суперника з перемогою. «Гірник-Спорт» – достойна команда. Після гри з «Гірником-Спорт» я хочу подякувати своїм футболістам за самовіддачу. Вони проявили характер, бились за кожний м’яч, ніхто не уступав супернику. Якщо й були програні єдиноборства, то все рівно було прикладено чимало зусиль. Ми були близькі до того, щоб увезти очки з Горішніх Плавнів, але ще раз повторююсь в нас є великі проблеми з складом та кількістю запасних гравців. Але навіть у таких умовах ми показали достойний рівень гри та характер.

Період адаптації в нас закінчився. Ми зіграли 4 матчі. Зрозуміло, що була велика пауза і по різному гравці підійшли до чемпіонату. Ми маємо великі проблеми з складом команди. Майже в кожному турі наші гравці вилучаються з поля, буває і по 2 червоні картки за гру. Також в нас велика кількість травмованих. Це все не дає нам шансу зіграти хоча пару матчів у оптимальному складі. Щоб хлопці трохи зігрались та показали змістовний футбол.

– Яке найближче майбутнє у «Черкащини»? Чи вистачить сил, щоб і надалі таку гру показувати?

– В нас є ще над чим працювати. Ми аналізуємо кожну нашу гру. Я бачу, що хлопці добавляють від матчу до матчу. Ми рухаємся далі.

– Можна сказати, що «Черкащині» не вистачало дискваліфікованих Малея та Артема Тищенка?

– Авжеж. Малей тільки прийшов до команди, ми на нього розраховуємо. Це його друге появлення у «Черкащині». Коли він грав вперше у нашій команді, то всі в клубі були задоволені його грой. Ми також розраховуємо на Грисьо, у якого є невелике ушкодження.

 

Схожі статті

Залишити відповідь