“Черкащина” вдруге у поточному сезоні програла з великим рахунком “Руху” та вдруге закінчувала матч удев’ятьох

«Рух» – «Черкащина» 4:0

Голи: 1:0 Климчук (32), 2:0 Кондраков (39), 3:0 Копина (59), 4:0 Коробенко (77)

«Рух»: Мисак, Заставний, Дуць, Білий, Мисик, Мартинюк (Біленький, 82), Брікнер (Калюжний, 57), Копина (Коробенко, 68), Ернест (Ардазішвілі, 62), Кондраков, Клімчук (Синиця, 46).

«Черкащина»: Тимофєєв, Нестеренко, Скляренко, Лухтанов, Діонг, Рожко (Тищенко А., 83), Георгієв, Долгий (Морозенко, 54), Нечай (Малей, 65), Захаревич (Тарануха, 60), Кабанюк (Тищенко М., 67).

Попередження: Георгієв (58), Малей (72)

Вилучення: Тищенко А. (83), Малей (90+3)

Арбітр: Микола Кривоносов (Київ)

«Черкащина» відправилась у вояж до Львову маючи дві кадрових пробоїни у вигляді дискваліфікованих Яцка та Цурупіна.

Наша команда не стала форсувати події на полі, намагаючись перш за все зберегти свої ворота та використати гості контратаки. Тому й не дивно, що першого разу воротар «Руху» вступив до гри лише на 12-й хвилині. А ось Анатолій Тимофєєв набагато частіше був у центрі уваги. Але й він не міг допомогти своїм партнерам на 15-й хвилині, коли після подачі з кутового Максим Білий пробивав без супротиву з боку гравців «Черкащини». Пощастило, що захисник господарів не влучив у ворота. Мав також нагоду ще один центральний бек Ігор Дуць, але також не зміг розпечатати голкіпера «Черкащини».

А ось на 32-й хвилині рахунок таки змінився. Кондраков побачив, що до карного майданчика прибіг Брікнер та відпасував на нього. Тимофєєв скоротив кут обстрілу та прийняв удар на груди. Але м’яч відскочив до Климчука, який також без супротиву захисників зміг головою проштовхнути шкіряного у сітку воріт – 1:0. Пройшло ще кілька хвилин і після кутового Данило Кондраков знов не помічений захисниками «Черкащини» робить рахунок 2:0 на користь господарів.

Перерва таки не змінила розподіл сил на полі. «Рух» продовжував різноманітно атакувати, а «Черкащина» не досить вдало захищалась. Особливо це було помітно при виконанні стандартних положень. Саме так був забитий третій м’яч. Знов у карному майданчику був загублений гравець «Руху», цього разу Копина, який влучно пробив у дальню «дев’ятку» – 3:0.

«Черкащина» могла результативно відповісти на 67-й хвилині. Після неузгоджених дій голкіпера та захисників Морозенко міг влучити у сітку, але Мисак виправив свою помилку. Господарі не стали жаліти суперника й продовжили торпедувати своїми стандартами. Після чергового кутового Коробенко вкотре засмутив Тимофєєва – 4:0.

Наприкінці гри одною з головних дійових осіб матчу став Артем Тищенко. Щойно вийшовши на заміну його було вилучено за грубу гру. На полі він провів менше хвилини. А у компенсований час Юрій Малей отримав друге попередження і залишив «Черкавщину» удев’ятьох.