Граючи з одним з лідерів першої ліги “Черкащина” мала шанси на перемогу, але програла з мінімальним рахунком

«Агробізнес» – «Черкащина» 1:0

Гол: Бойчук (83)

Нереалізований пенальті: Петров (60)

«Агробізнес»: Мозіль, Захарченко (Груша 68), Думанюк, Когут Микола (Семенюк 80), Курило, Палюх, Гагун, Бойчук, Кухарук (Слотюк 89), Черненко (Когут Іван 65), Козьбан (Петров 66).

«Черкащина»: Тимофеєв, Нестеренко, Лухтанов, Дмитренко, Яцик, Цурупін, Долгий (Тищенко Максим 84), Морозенко (Георгієв 67), Захаревич, Нечай (Скляренко 62), Тарануха (Тищенко Артем 79).

Попередження: Думанюк 70, Палюх 72, Когут Іван 90 – Цурупін 48, Тимофєєв 56, Яцик 58, Морозенко 59, Нечай 61, Тищенко Максим 90+1.

Вилучення: Цурупін (59), Яцик (90+4).

Перед виїздом на гостьовий матч з «Агробізнесом» гравці «Черкащини» вчергове здали ПЛР-тести. Результат, на щастя, був незмінним – хворих на COVID-19 не виявлено.

Наша команда цього разу не стала з перших хвилин намагатись забити швидкий гол. Навпаки, «Черкащина» досить впевнено діяла в обороні та не дозволяла супернику наближатись до своїх воріт. До речі, наша команда не тільки відбивалась. У середині тайму лише майстерність голкіпера «Агробізнеса» допомогла зберегти нулі на табло після небезпечного стандарту.

По перерві атаки господарів поля стали ще більш небезпечними. Так на 56-й хвилині Курило влучив у поперечину. А за кілька хвилин арбітр зустрічі не тільки залишив «Черкащину» в меншості, вилучивши Цурупіна, а й назначив пенальті. Але Тимофєєв не дав Петрову шансу відкрити рахунок у матчі.

У середині другого тайму «Черкащина» змогла вирівняти гру та провела кілька небезпечних атак. Але знов Мозіль врятував господарів. Особливо запам’ятався його сейв після удару Скляренка. А ось «Агробізнес» зміг реалізувати свій стандарт. Кухарук подав з кутової відмітки і Бойчук головою послав м’яча в сітку воріт – 1:0. Вже в компенсований час «Черкащина» залишилась вдев’ятьох – з поля був вилучений Яцик.