Команда Дениса Маринчука зазнала поразки з великим рахунком на своєму полі

«Черкащина» – «Металіст 1925» 1:4

Голи: 0:1 Фрейтас (19), 0:2 Фрейтас (56), 0:3 Цвіренко (58), 0:4 Банасевич (74), 1:4 Нечай (87)

«Черкащина»: Тимофєєв, Олійник (Яцик, 33), Скляренко, О.Дмитренко, Нестеренко, Рожко (Цурупін, 55), Морозенко (А.Тищенко, 53), Долгий (Гєоргієв, 71), Тарануха, Захаревич, Погранічний (Нечай, 46).

«Металіст 1925»: Сидоренко, Жук (Чидера, 58), Цвіренко, Ченбай, Осман (Коваленко, 82), Кольцов, Савін (Банасевич, 67), Ямполь, В.Дмитренко, Романов (Вентура, 73), Фрейтас (Гегедош, 65).

Попередження: Маринчук (5 – головний тренер “Черкащини”), Рожко (13)

Арбітри: Клим Заброда (Киів), Михайло Юхименко (Луцьк), Юрій Синишин (Івано-Франківська) 4-й арбітр – Євген Цибулько (Черкаська область). Спостерігач арбітражу – Павло Брюхов (Кременчук).

Вже на першій хвилині «Черкащина» створила небезпечний момент у воріт гостей. Ярослав Олійник з правого флангу зробив подачу до воротарського майданчика і м’яч ледь не потрапив у сітку воріт. Минула хвилина і вже Тимур Погранічний міг відкривати рахунок після удару головою, але не влучив у прямокутник воріт.

Ситуація ще більш загострилась на 11-й хвилині. Ярослав Захаревич добре зіграв у перехваті, пройшов без супротиву майже до карного майданчика и сильно пробив. М’яч струсонув дальню стійку воріт «Металісту 1925». Майже відразу після цього Євген Морозенко пробив над поперечиною. Здавалось, що «Черкащина» продовжить набирати оберти атак, але на 19-й хвилині індивідуальною майстерністю відмітився Фрейтас. 97-й номер прийняв м’яч та пробив з розвороту з-під ніг захисника. Анатолій Тимофєєв був закритий своїми гравцями і не встиг відбити удар – 0:1.

Після голу гра заспокоїлась. Гості стали частіше контролювати м’яч у центрі поля, а «Черкащина» намагалась грати на контратаках. І це їм ледь не вдалось. На 45-й хвилині Ярослав Захаревич заработав штрафний метрах у 25-ти від воріт «Металісту 1925». Але ж він сам послав м’яч «у молоко».

На початку другого тайму усі питання про переможця були зняті. Два швидких гола від Фрейтаса та Цвіренка звели нанівець зусилля гравців «Черкащини». Поодинокі  контратаки господарів не були гострими. А дії футболістів нашої команди у центрі поля та в захисті не були злагодженими. Саме через помилки Банасевичу вдалось забити 4-й гол. Лише на останніх хвилинах Ігор Нечай зумів вразити ворота «Металіста 1925» – 1:4.