Сьогодні, 14 червня, «Черкащина» провела черговий контрольний матч в рамках підготовки до відновлення чемпіонату першої ліги. Суперником нашої команди була «Оболонь-Бровар».

З перших хвилин футболісти «Черкащини» діяли дуже активно. Їх атаки розвивалися широким вектором, завдяки мобільності флангових півзахисників. На 18 хвилині Ростислав Тарануха отримав пас з глибини поля і увірвався в штрафну суперника. Його удар в дальній кут був точним. Протягом усього першого тайму гравці «Черкащини» замучили суперників діяти з оглядкою на оборону.

Після перерви тренерський штаб нашої команди зробив ряд замін. На поле вийшли гравці, які перебувають на перегляді. Недостатня зіграність виконавців тут же позначилася на результаті. На 51-й хвилині розпочалась масована атака «Оболоні-Бровар» правим флангом. М’яч був доставлений на дальню штангу, звідки пішов удар у протихід – 1:1. А на 78-й хвилині після кутового у штрафному «Черкащини» захисники прогавили гравця суперників, який точно пробив головою метрів 10-ти під штангу – 2:1. У «Черкащини» був шанс врятувати гру на 88-й хвилині, але наш нападник з вигідної позиції пробив вище воріт.