Черкащина продовжить участь у змаганнях ПФЛ і звернулася з листом до голови ГС «Федерація футболу Черкаської області» Владислава Голуба.

Голові громадської Спілки
«Федерація футболу Черкаської області»
Голубу В.В.

Шановний Владиславе Володимировичу!

Прийміть найкращі побажання! Одночасно хотів би Вас повідомити, що 6 березня 2020 року Черкаська обласна рада, на черговій сесії планує розглянути заплановане, ініційоване мною питання «Про стан розвитку в Черкаській області важливих суб’єктів соціальної сфери: аматорських футбольних клубів МСК “Дніпро”, “Альтаїр” Драбів, “Златокрай” Золотоноша, “Росава” ОТГ Степанці, “Черкащина-Академія” ОТГ Білозір’я та інших, а також єдиного професійного футбольного клубу “Черкащина” та додаткові заходи по їх організаційній, партнерській та рекламно-інформаційній підтримці».

Враховуючи ситуацію, яка склалася з організаційно – правовим, фінансовим, кадровим та іншим забезпеченням у професіональному футбольному клубі ОПФК «Черкащина», а також приймаючи до уваги незадовільний результат, отриманий командою майстрів «Черкащина» в осінній частині Чемпіонату України з футболу (останнє місце в турнірній таблиці І ліги ПФЛ України) і дискусію, яка відбувається у засобах масової інформації між представниками ОПФК «Черкащина», головою Черкаської міської ради Бондаренко А.В. та вболівальниками, прошу прискорити розгляд на позачерговому засіданні виконкому громадської спілки «Федерація футболу Черкаської області» питання, запропонованого ОПФК «Черкащина» ще 17 грудня 2019 року, вих.№162.

З повагою ДЕПУТАТ Лашкул В.Г.

Схожі статті

One thought on “Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко врятував Черкащину від смерті

  1. Зі статті незрозуміло, при чому тут Анатолій Бондаренко (голова міськради Черкас) і як він врятував команду??

Залишити відповідь