“Черкащина” звернулася листом за підписом генерального директора “Черкащини” Юрія Колесника до голови громадської спілки “Федерація футболу Черкаської області” Владислава Голуба.

“Нещодавно закінчилося перше коло Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги, – йдеться у зверненні. – Об’єктивно оцінюючи турнірне становище, яке на даний момент посідає команда майстрів «Черкащина», інформую, що воно бажає бути значно кращим. Хоча, можу Вас запевнити, що кожен з нас намагався докласти максимум зусиль для досягнення кращого результату.

На жаль, цього не сталося, адже нашими суперниками були більш досвідчені команди, а в якісь моменти фортуна була не на нашому боці. Але головна причина – відсутність належного фінансування. Водночас наш колектив намагався робити всі можливі кроки для того аби залучити фінансові ресурси на розвиток єдиної професіональної футбольної команди Черкащини.

Із дня створення клуб фінансувався  однією фізичною особою Лашкулом В.Г. та його партнерами (ТМ «Імперія Яхт», ПРаТ «Новокаховський річковий порт», ТОВ «Холдінг Інфоспорт Груп», а з “Черкащини” – це корпорація «УкрАвіт» і підприємство «Перемога Нова»). Тільки в сезоні 2018/19, щоб повернути команду «Черкащина» з Другої Ліги в Першу – вони інвестували в команду більш як 16 млн грн особистих коштів.  

Щоб розпочати участь та утриматися в Чемпіонаті серед команд Першої ліги в сезоні 2019/20 Володимир Лашкул проінвестовав майже 5 млн грн. Зрозуміло, що таке фінансове навантаження на одні і ті ж структури є непосильним. Та й кошти мають властивість закінчуватися.

Враховуючи всі обставини, що склалися на період зимової перерви і для того, щоб зберегти єдину професіональну команду майстрів на Черкащині та її прописку в Першій Лізі змагань ПФЛ України, ОПФК «Черкащина», як постійний член Громадської Спілки «Федерація футболу Черкаської області»,  звертається до Вас із проханням про термінове скликання позачергового засідання виконкому. Пропонуємо розглянути на цьому засіданні наступне питання:

«Про стан розвитку важливих суб’єктів соціальної сфери – аматорських футбольних клубів Черкаської області і професіонального футбольного клубу ОПФК «Черкащина» та додаткові заходи щодо забезпечення продовження їх участі у Всеукраїнських і обласних змаганнях та Чемпіонаті України з футболу серед команд І ліги ПФЛ України».

Схожі статті

Залишити відповідь