Тренер Черкащини Віталій Кобзар поділився своїми враженнями від матчу 19-го туру Першої ліги з Інгульцем (1:2)
– Вважаю, що футбол був досить цікавий у виконанні обох команд, – сказав Віталій клубній пресслужбі. – Незважаючи на погоду, на футбольному полі було гаряче. Думаю, що вболівальники змогли насолодитися футболом.
– Чи все з запланованого вдалося втілити у життя? Можна сказати, що у другому таймі дещо не дотиснули суперника?
– У обох колективів були хороші моменти. Звісно, прагнули перемогти у цьому матчі, але не змогли досягти бажаного результату. На жаль, припустилися прикрих помилок у захисті, які вплинули на підсумковий результат.
У цілому, у суперника було не так багато гольових нагод і у цьому заслуга наших гравців. Були готовими до такої гри підопічних Лавриненка, адже ретельно розбирали всі сильні та слабкі сторони суперника. Засмучує, що знову програли, хоча грали досить непогано.
– Погоджуєтеся з тим, що у домашніх стінах було би легше грати? Можливо, тоді і результат був би інший?
– Знаєте, іноді говорять, що на виїзді легше грається. Через збіг обставин додовиться проводити свої матчі у Щасливому. Не думаю, що це сильно вплинуло на перебіг матчу і на підсумковий результат. Звісно, на рідному стадіоні та при своїх глядачах футболістам приємніше грати, фанати гонять команду dперед. Відчувалося, що це якась товариська гра, проте маємо те, що маємо.

Пресслужба ФК “Черкащина”

Схожі статті

Залишити відповідь