“Не думай про секунди звисока…” – рядки з цієї популярної пісні згадалися одразу після фінального свистка матчу в Щасливому.

Лічених секунд не вистачило “Черкащині”, щоб відібрати очки у лідера Першої ліги – “Оболоні-Бровар” (1:2). Треба сказати, що черкащани мало в чому поступалися киянам, а в деяких моментах, як засвідчує відома платформа Wyscout, навіть переважали їх.

Скажімо, за штрафними (п’ять проти трьох), перехопленнями м’яча (43 – 38), ударами з-за меж штрафної площі (вісім – чотири). Щодо ударів у ствір, то попрацювати довелося обом воротарям – у нас їх сім, у “Оболоні-Броар” – дев’ять. Ми були кращими за перехопленнями, нам удалося 43 м’яча забрати м’яча після передачя, супернику – 38 разів. Якщо говорити про гравців “Черкащини”, то найкращі показники (дії/вдалі) у півзахисника Олександра Цибульника (на фото) – 82 (57).

Відзначаємо Олексія Майбороду, якому вдалося виконати вісім сейвів, а у другому таймі тричі довелося демонструвати власну реакцію. А от Федорівському у другому таймі довелося чотири разу рятувати свою команду.

Більше за всіх по воротах суперника били Юрій Малєй та Андрій Сторчоус (тричі), а лідером за кількістю передач (точні) є все той же Цибульник – 52 (44).

Попереду два заключних матчі року – з “Кременем” та “Інгульцем”. Тож побажаємо нашим хлопцям вдачі. Вона нам знадобиться.