Головний тренер Черкащини Олександр Кирилюк поділився своїми враженнями від матчу 17-го туру проти Оболонь-Бровар (1:2), у якому черкащани втратили нічию на останній секунді, а також розповів про скрутне становище команди.

– У першу чергу вітаю Оболонь-Бровар з перемогою. Напевно, на останніх хвилинах нам не вистачило концентрації, уваги, а також гравців, які могли вийти з лави запасних та підсилити гру команди. Два тайми команда працювала на хороших швидкостях, гра була досить темповою. На жаль, у футболі таке буває. Навіс із флангу, удар, на який зреагував наш воротар, але захисники не підстрахували його. Це футбол і тут нічого змінити не можемо. Гравці Оболонь-Бровар добре зорієнтувалися у цьому епізоді, випередили захисників і забили переможний м’яч. Звинувачувати можемо тільки себе, за те що не змогли зберегти і навіть розвинути цей результат.

– Після вашого повернення до Черкащини команда провела свій найкращий матч. Помітно було, що вже не вперше додаєте у другому таймі…

– Приємно про це чути, проте нехай мою роботу і команди в цілому оцінюють спеціалісти, вболівальники, журналісти.

– Чому Черкащина свій матч грає у Щасливому? У чому проблема з вашим стадіоном в Черкасах?

– Проблеми почалися вже давно, але думаю краще ці питання задавати керівникам клубу. Вони можуть більш детально розповісти про цю ситуацію. На жаль, наша команда не має можливості тренуватися на стадіоні, нам не виділяють навіть роздягальні, у нас немає офісу. Раніше все це було, але зараз немає.

– Як ця ситуація може вирішитися найближчим часом?

– Не можу відповісти на ваше питання. У Черкасах кардинально необхідно все змінювати у плані ставлення до футболу. Не розумію, кому ця Перша ліга була потрібна, якщо зараз так ставитися до клубу, гравців? Не побажаю своїм колегам та навіть ворогам працювати у Черкасах. Це не робота, а просто виживання. Гравці, тренери працюють на виживання.

– Ще не відомо де проводитимете свій заключний у 2019 році домашній матч?

– Ці питання необхідно адресувати керівництву клубу, а можливо місту та області. Команда у Першій лізі грає, а вона нікому не цікава. Це просто неприпустимо. Знаходимося зараз у незавидній ситуації, розташовуємося на останньому місці. Невже приємно на це дивитися всім чиновникам? Вони повинні втрутитися і хоча б поцікавитися справами команди, запропонувати допомогу.

Команда тренується незрозуміло де…  Нам говорять, що ми непогано граємо, а що далі? У футболістів є сім’ї, вони мають отримувати зарплату за свою роботу, а вона незрозуміло коли буде. Як у таких умовах налаштовувати команду?

Зараз хоча б маємо можливість тренуватися на хорошому штучному покритті у селі, але грати доводиться на натуральному газоні. Не хотілося, щоб такі переходи були частими, адже вони тільки шкодять команді. Головне, щоб у Черкасах залишилася команда. Зберегти прописку у Першій лізі у такій ситуації буде складно, але треба боротися та сподіватися на краще. Надія помирає останньою. Попереду багато матчів і все ще можливо. Сподіваюся, що на клуб звернуть увагу і все буде добре.

Пресслужба ФК “Черкащина”

Схожі статті

Залишити відповідь