Захисник Черкащини поділився очікуваннями від матчу 15 туру з Миколаєвом

25-річний гравець Черкащини Михайло Цебро довгий час провів у Миколаєві, тому його вояж в це місто очікується з теплими почуттями. Про це ми дізналися у розмові з захисником.

– Михайле, Миколаїв серед інших клубів з амбіціями задекларував завдання підвищитися в класі. Поки зі спортивними результатами є проблеми…

– Я дуже добре спілкуюся з хлопцями з Миколаєва. Чекаю з ними зустрічі вже в найближчому матчі. Так, керівництво постійно розвиває інфраструктуру, дуже багато робиться для команди. Насправді, не розумію, що не виходить у них в спортивному плані і чому так відбувається. Думаю, тільки вони знають відповідь на це питання. Напевно, звільнення Сергія Шищенка було не просто так.

 – Що стосується вас, то Черкащина перервала неприємну серію поразок. У матчі з Прикарпаттям ніщо інше не розглядалося, окрім перемоги?

– Звичайно, ми розуміли, що назад дороги немає. Перед кожним матчем налаштовуємося агресивно, ставимо завдання діяти весь матч в атакувальному ключі, не шкодую себе. Дуже важко психологічно налаштовуватися після такої серії поразок. Але, думаю, матч з Прикарпаттям був переломним і в найближчому матчі ми продемонструємо нашу найкращу гру.

– В інтерв’ю гравці Черкащини говорили, що команда зуміла вже влитися в Першу лігу після Другої. По матчу з Прикарпаттям можна те ж сказати?

– Нам дійсно все перше коло не вистачало футбольної удачі. Це нас переслідувало не тільки в матчі з Прикарпаттям, коли в перші п’ять хвилин ми зобов’язані були забивати мінімум двічі. Була ще низка ігор, в яких нам не пощастило. Але, думаю, розраховувати на одне тільки везіння не варто, і списувати його відсутність наші результати – теж.

– Напевно, не пощастило вдало влитися в Першу лігу і наявність багато як ніколи сильних команд в нинішньому сезоні?

– Команд хороших багато, але я не вважаю, що в цьому сезоні вони кращі, ніж були в попередньому. Навіть судячи за показниками новачків в УПЛ. Маю на увазі, зрозуміло ж, Колос і Дніпро-1.

– У цьому сезоні ви не так часто потрапляєте до складу, відчуваєте себе не готовим на всі сто?

– Так, граю не так багато, як хотілося б. Це рішення тренерського штабу і я його поважаю. Але по собі відчуваю, що готовий грати і допомагати команді.

– На матч з принциповим суперником розраховуєте потрапити до складу? Адже вам є що доводити колишньому клубу.

– У всіх матчах розраховую грати в старті, готуюся до цього на тренуваннях, викладаючись на всі сто. І для мене немає значення ім’я суперника. Не тільки в матчі з колишньою командою, є що доводити, тому на всі ігри готуюся однаково відповідально. Нам зараз потрібні перемоги, очки і ми робитимемо все для цього.

З одного боку можна зрозуміти черкаських уболівальників, які вимагають перемог у кожному матчі. Але без них на домашніх матчах нам дуже складно досягати успіху.

Матч 15 туру у Першій лізі пройде 26 жовтня, у суботу. Початок о 15:00. Пряма трансляція тут.

Пресслужба ФК “Черкащина”

Схожі статті

Залишити відповідь