Про матч із Прикарпаттям і флешмоб від гравців

Півзахисник “Черкащини” Дмитро Кошелюк поділився своїми враженнями від гри 14туру в Першій лізі з “Прикарпаттям”, а також розповів про акцію, яка була проведена після матчу.

– Дмитре, ваша команда втратила два залікові пункти в матчі з “Прикарпаттям” чи все ж здобула одне, перервавши невдалу серію?

– Переконаний, що “Черкащина” втратила перемогу. Могли як і перемогти з різницею мінімум у два м’ячі, проте наприкінці зустрічі могли і пропустити. На жаль, не вдалося реалізувати свої моменти.

– Тренер від вас вимагав забити швидкий м’яч?

– Перед нами стояло завдання активно розпочати гру, пресингувати суперника на його половині поля, змушувати гравців Прикарпаття помилятися. У нас це досить непогано виходило, але підвела реалізація. Такі моменти мусимо реалізовувати, інакше не зможемо досягти бажаного результату. Втратили чотири 100% нагоди. Сподіваюся, що у майбутньому все ж покращимо свою реалізацію.

– Наскільки ця гра була видовищною та цікавою для глядачів? Такі матчі прикрашають український футбол?

– Це був типовий осінній футбол, без центра поля, з великою кількістю боротьби на кожному клаптику поля. Долю такого протистояння міг би вирішити один забитий м’яч. Думаю, що перемогла би та команда, яка змогла забити першою.

– Можна сказати, що з самого початку сезону “Черкащину” переслідує футбольний нефарт?

– Виходимо на кожну гру з максимальною відповідальністю, викладаємося на всі 100%. У багатьох матчах переважаємо суперників, але на жаль, пропускаємо і поступаємося. Велику роль відіграє індивідуальна майстерність гравців. Наші суперники організовано грають у захисті, ми не реалізуємо свої моменти і у підсумку пропускаємо. Не забиваєш ти, забивають тобі.

– З поверненням Олексія Майбороди додалося впевненості у діях команди?

– Звісно, чекали повернення Олексія, адже це наш основний воротар. Марченко — молодий, перспективний голкіпер, який завжди може достойно замінити Олексія. Розраховуємо на Владислава у майбутньому.

– Чого очікуєте від двох поспіль виїзних матчів?

– Гратимемо у Миколаєві та Одесі. Можливо, вдасться побачити море(посміхається). Налаштовуємося виключно на перемогу, гратимемо для своїх вболівальників. Прагнутимемо нарешті реалізувати свої команди і здобути залікові пункти. Для нас зараз кожен заліковий пункт на вагу золота. Потрібно достойно виступити до зимової перерви, а взимку вже очікуватимемо позитивні зміни. Сподіваюся, що у нас все вийде.

– Сьогодні гравці після гри залишили у VIP ложі свої футболки на знак того, що міська влада повинна допомагати клубу. Можете детальніше розповісти про цю подію?

– Дійсно, наша команда після матчу провела таку акцію. Хочемо, щоб нас все ж таки почула місцева влада і допомагала нам, адже представляємо усе місто та область. Необхідно, щоб нам без проблем давали можливість тренуватися на “Центральному” стадіоні, а також виділяли роздягальні. Для нас важливо відчувати, що ми потрібні своєму місту. Можна сказати, що зараз живемо в автобусі. Переодягаємося у автобусі і їдемо у село тренуватися. Таке відчуття, що команда нікому не потрібна. Сподіваємося, що влада зверне на ФК “Черкащину” увагу і допоможе команді.

Пресслужба ФК “Черкащина”

Схожі статті

Залишити відповідь