Наставник черкаського клубу – про матч із Прикарпаттям.

В.о. головного тренера Черкащини Віталій Кобзар оцінив домашній поєдинок своєї команди проти Прикарпаття (0:0) у межах 14-го туру Першої ліги, а також розповів про сильні якості Антонюка.

За словами спеціаліста, Черкащина контролювала хід гри, але не зуміла реалізувати створені моменти. «Вважаю, що гра нам вдалася, — відзначив Кобзар. — Дуже добре почали матч, створили три небезпечні моменти, але, на жаль, не змогли втілити їх у голи. Якби відкрили рахунок, гра повністю перейшла б під наш контроль і, можна сказати, що долю матчу було б вирішено. У нашому складі – кваліфіковані футболісти, але поки що команді не посміхається фортуна. Чудово, що сьогодні не пропустили, а забиті м’ячі обов’язково прийдуть.

Відзначив наставник і Івана Антонюка, розповівши яке завдання дав молодому футболісту. «Іван надзвичайно швидкий гравець, тому намагаємося скористатися його сильними якостями. У другому таймі у футболістів суперника відчувалася втома, вони не так швидко мислять на полі. Саме у такій грі Іван нам і потрібен».

Схожі статті

Залишити відповідь