Виконуючий обовязки головного тренера Черкащини Віталій Кобзар поділився своїми враженнями від матчу з луцькою Волинню (0:3), а також розповів про завдання, які стоять перед командою.

– Вважаю, що гра була досить цікавою та бойовою і мала сподобатися вболівальникам, – відзначив Віталій Кобзар. – На жаль, наступаємо на одні і ті ж граблі, не вчимося на власних помилках. Саме через це не можемо досягти бажаного результату.

– Які завдання стоять перед командою?

– Прагнемо якомога більше здобувати залікових пунтків, прогресувати від матчу до матчу і радувати своїх вболівальників.

– Чи відчувається нестача досвіду виступів на такому рівні у ваших підопічних?

– Звісно, наші гравці, а також футболісти Кременя та запорізького Металурга не мають досвіду виступів у Першій лізі і це відразу помітно. Потрібен час, а також підсилення складу, щоб демонструвати більш якісний футбол. Відзначу, що у луцької Волині грають кваліфіковані виконавці, які виступали на найвищому рівні. У лучан багато фактурних гравців, проти такого суперника грати надзвичайно складно, особливо при стандартах.

На жаль, у нас не було можливості підсилитися під час трансферного вікна  і через це відчуваємо певний дисбаланс.

– До пропущеного мяча від Хагназарі ваша команда непогано виглядала. Чи став цей момент переломним у матчі?

– Всі бачили, що ми створювали досить непогані моменти, могли відкривати рахунок. На виїзді надзвичайно важливо відзначитися першими, щоб надалі почуватися більш впевнено. Далі вже можна грати на контратаках,  використовуючи вільні зони. На жаль, свої нагоди не реалізували, натомість  пропустили двічі у роздягальню, а після цього було вже надзвичайно складно переломити хід зустрічі.

Фото: facebook.com/FCVolynLutsk

Пресслужба ФК “Черкащина”

Схожі статті

Залишити відповідь