Кажуть, перемагає завжди найсильніший. Досить спірне висловлювання стосовно матчу “Черкащини” з “Авангардом” (1:2).

Лише фатальне невезіння завадило черкащанам зачепитися бодай за нічию. Навіть краматорські журналісти у своїх звітах визнали: якби не надійна гра на останньому рубежі Артура Денчука – не було б тієї їхньої перемоги.

А ось, до речі, що кажуть цифри платформи Wyscout. За гру футболісти “Черкащини” завдали майже стільки ж ударів, скільки й суперник – 16 проти 17. Зате переважали краматорців за кутових (10 – 9) і штрафних (10 – 8). За підкатами рівновага (5 – 5), трохи поступилися у перехопленнях м’яча (61 – 62). У єдиноборствах хоча й рівновага (235 – 235), проте за кількістю виграних попепеду черкащани (115 – 105). Так само кращими наші хлопці виявилися й в обведеннях (34 – 24), з яких успішими – 21 (у суперника – 14).
З-поміж гравців “Черкащини” найбільше дій у півоборонця Вадима Чорного – 77, але кращий відсоток вдалих дії у захисника Анатолія Бурліна – 67.
Все це ще раз свідчить про те, що у футболі перемагає не завжди найсильніший, а той, хто вичавлює максимум із створених моментів і кому, звісно, щастить.

Схожі статті

Залишити відповідь