Виконувач обов’язки головного тренера Черкащини Віталій Кобзар поділився своїми враженнями від матчу з краматорським Авангардом (1:2)

– Складно починати гру, коли ти вже на п’ятій хвилині поступаєшся в рахунку, – відзначив Віталій Кобзар. – Після пропущеного м’яча непросто повернутися у гру проти такої організованої команди. Хлопці доклали максимум зусиль, щоб досягти позитивного результату, але нам не вистачило ще одного забитого м’яча.

В останніх трьох матчах помітно, що команда додала в якості гри, але постійно чогось не вистачає для здобуття позитивного результату. Які зміни були зроблені у період між розгромною поразкою і матчем з Гірником-спорт?

– Вважаю, що і раніше грали досить непогано. Працюємо над виправленням своїх помилок в захисті.  Треба постійно акцентувати увагу гравців  в тренувальному процесі і показувати футболістам їхні помилки. Особливо добре, коли є відео. На жаль, у нас немає можливості продемонструвати відео-аналіз  футболістам, доводиться багато розповідати теорії, але це зовсім по іншому сприймається підопічними.

Антонюк досить непогано себе проявив. Чи є вірогідність побачити його в основному складі?

– Ми його до цього поступово готуємо. У нас є ціла низка непоганих гравців, але в стартовому складі можуть зіграти всього 11-ть футболістів.Якби було 15-ть, то всіх би поставив відразу. Іван за своїм рівнем досить непоганий, перспективний гравець.

Як почувається Медведь, який змушений був залишити поле?

– Доктор повідомив, що у нього невелика гематома. Сподіваємося, що до наступного матчу Олександр відновиться.

У другому таймі Черкащина показала той футбол, який дозволяв команді перемагати в свої найкращі часи. На вашу думку, у яких компонентах треба додати, щоб досягати результату?

– Не вистачає самооцінки футболістам. Гравці люблять себе, але не люблять себе у футболі. Потрібно переосмислити свої дії на футбольному полі. У футбол грає команда, а не особистості. Навіть Мессі грає на команду, а не на себе. Необхідно, щоб був присутній дух у командних діях. Якщо знайдемо цей дух, то все у нас вийде.

Дощ сьогодні завадив зіграти у свій футбол?

– Поле сьогодні було дуже низької якості. На стадіоні “Центральний” чорнозем і коли йде дощ, то газон стає в’язким і футболістам дуже складно грати.

– Сьогодні була помітна проблема в реалізації моментів. У цьому компоненті гри потрібно додавати?

– Якщо є удари в ствір воріт, то це вже добре. Це 1% зі 100, що воротар може помилитися і м’яч залетить у ворота. Було би гірше, якби гравці були по горобцям. Працюватимемо над тим, щоб реалізовувати свої моменти.

Мені одного разу задали питання про те, чи майстерний футболіст Ковпак і чому він не може забити. Відповів, що у кожного гравця є свій рівень майстерності, але потрібно, щоб ще посміхалася фортуна.

У деяких моментах важливо, щоб дещо пощастило, відчути всплекс емоцій. Будь-який футболіст з області може забити і відразу почнуть говорити про його майстерність. Просто потрібно щоб фортуна була на нашому боці.

Пресслужба ФК “Черкащина”

Схожі статті

Залишити відповідь