Так, поєдинок на Закарпатті склався невдало для нашої команди, проте лише в другому таймі господарі зуміли забити переможні м’ячі. Перші 45 хвилин пройшли на рівних, що, власне, засвідчує рахунок – 1:1.

Поразки бувають різними. Можна поступитися за рахунком, але не за грою. Колись київське “Динамо” програло італійському “Ювентусу” – 1:4, так от великий Лобановський сказав: “За рахунком команда з Італіїї нас переграла, проте не за цифрами”. І запропонував журналістам подивитися на статистичні дані, які й засвідчили перевагу киян над іменитим суперником. Пропонуємо і ми подивитися на гру “Черкащини” з “Минаєм” крізь призму цифр системи Wyscout.

У таких ігрових показниках, як підкати, перехоплення м’яча, єдиноборства, обведення черкащани були кращими за футболістів “Минаю”. За матч команда Кобзаря зробила сім підкатів, 51 перехоплення, виграли 93 єдиноборства зі 180 (52%) і ще було 16 успішних обведень з 24-х (67%).

Найбільше дій в активі півзахисника Віталія Бойка, з них 48 – вдалі (56%).

Лідером за кількістю передач є півзахисник Андрій Сторчоус – 40, точними виявилися 32 (80%). І все той же Бойко найкращий в номінації “єдиноборства” – усього 36, з них виграв 23 (64%). А півзахисник Вадим Чорний зробив три навіси (найбільше в команді). Загалом, якщо відштовхуватися від цифр, “Черкащина” виглядала непогано на фоні одного з лідерів першої ліги.