У п’ятницю у Білозір’ї відбудеться відкриття спеціалізованого спортмайданчику для дітлахів

13 червня 2019 року в прес-холі Академії «Всеукраїнський центр футболу і футзалу «Черкащина» відбулося підписання договору про створення спеціалізованого залу з футбольним майданчиком в приміщенні дитсадка «Червона шапочка» в ОТГ Білозір’я. Такий майданчик зі штучним покриттям призначений для занять футболом дітей віком від 3 до 6 років.

Можливість реалізувати цей проект з’явилася завдяки конкурсу “11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів”. Сам конкурс був запроваджений урядом Німеччини через федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Реалізацією проекту займається Асоціація аматорського футболу України, в партнерстві з Федерацією футболу України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Журі конкурсу серед претендентів на перемогу, відібрало одинадцять найкращих, які отримали фінансову підтримку на реалізацію заявлених проектів в сумі, еквівалентній 11 000 євро кожному переможцю за курсом Національного банку України. Метою відбору є матеріально-технічна підтримка аматорських клубів та популяризація аматорського футболу в Україні.

13 вересня, рівно через три місяці все готово для старту нового проекту Академії футболу і футзалу «Черкащина». Цього дня відбудеться відкриття спеціалізованого майданчику, який створено в дитячому садочку. Початок заходу об 11:00 годині. Ми чекаємо почесних гостей з посольства Німеччини в Україні, Черкаської обласної державної адміністрації, Асоціації аматорського футболу України. Одночасно запрошуємо мам і батьків, бабусь та дідусів вихованці, яких відвідують дитячий садочок «Червона шапочка». А перше тренування в початковій групі майбутніх футболістів проведе особисто ректор Академії Богдан Кравченко.

Пресслужба ФК “Черкащина”

Схожі статті

Залишити відповідь