Вогняний дебют у виконанні господарів ледь не призвів до розгромного рахунку вже до десятій хвилині. Активність Савіна, Ямполя, Романова та Давидова біля чужих воріт закінчувалася ударами, з якими з великими труднощами справлявся Марченко. До речі, вперше голкіпер “Черкащини” з’явився в основі своєї команди в рамках першої ліги і відразу ж пройшов серйозне “бойове хрещення”. Втім навіть він не зміг врятувати гостей після удару головою впритул у виконанні Сергія Романова. Зробив це півзахисник “Металіста 1925” в результаті навісу справа від Віталія Кольцова.

Поступово гостям все ж вдалося заспокоїти гру і відвести небезпеку від своїх воріт. Лише в кінцівці першого тайму Дехтяренко мав можливість подвоїти рахунок, але вихід один на дин після пасу Романова не реалізував. Втім, вже після розіграшу кутового навіс справа від Савіна матеріалізувався в гол в результаті удару головою Дмитра Поспєлова.

Другий тайм пройшов значно спокійніше, але підопічні Андрія Демченка все одно не віддали м’яч “Черкащині” і тим більше мало дозволяли супернику біля власних воріт. Традиційного для команди Олександра Кирилюка сильного другого тайму, таким чином, не вийшло, як і звичного для неї камбеку.

У кінцівці Владислав Марченко ще раз проявив реакцію, коли відбив удар Романова зі штрафного. Однак знову, як і в першому таймі, це лише ненадовго відвело реальну загрозу від його воріт. Після домашньої заготовки з кутового Дмитренко навісив у воротарський, Шершень продовжив на дальню, де Віталій Кольцов увігнав круглого в сітку – розгром!

Металіст 1925 – Черкащина 3:0 (2:0)
Голи: Романов (5); Поспєлов (45); Кольцов (89)

Металіст 1925: Сидоренко, Шершень, Поспєлов, Цвіренко, Кравченко (Єрмошенко 50), Кольцов, Савін (Лукас Вентура 62), Ямполь (Дмитренко 82), Дехтяренко, Романов, Давидов (Єрмоленко 69).
Черкащина: Марченко, Домальчук, Бурлін, Чорний, Медвідь (Авер’янов 55), Бойко (Тенжицький 87), Кошелюк, Тищенко (Антонюк 62), Цибульник, Погранічний (Малєй 46), Сторчоус (Фаюк 67).
Попередження: Лукас Вентура (67); Дехтяренко (77)

Схожі статті

Залишити відповідь