«Давно не бачилися» – команди з багатими і барвистими кадровими та турнірними перетинами вже грали в цьому сезоні (в чемпіонаті закінчили внічию 2: 2), тож у кубку кожен думав про своє – але тільки про перемогу. Однак перший тайм, та й половина другого, пройшли без голів.

А підбадьорив гру гол господарів. Бойко запустив правим флангом запустив в рейд Медведя, який від лінії воріт прострілив на Кошелюка. Дмитро розважливо розпорядився своєю можливістю, відправивши м’яч у дев’ятку без шансів для воротаря – 1: 0.

Закріпити перевагу Черкащина не встигла, зате пробудила Кремінь. І ось вже здалеку пробив Сафонов, воротар господарів начебто і відбив «по науці» (в бік), але захисник Зозуля був тут як тут і низом добив м’яч у сітку – 1:1. Уже не перший в сезоні випадок, коли забивний захисник допомагає своїй новій команді.

А розв’язка настала після замісу з декількох стандартів поспіль. Коли здалося, що господарі відбилися після чергового кутового, на лівому фланзі Зозуля встиг на підбирання і м’яким навісом знайшов на дальній штанзі Гончаренка. А вже Роман на правах екс-гравця черкаської команди забив переможний м’яч. Деф пробив головою і м’яч з відскоком від газону прикро проскочив під воротарем – 1:2.

Схожі статті

Залишити відповідь