Головний тренер “Черкащини” Олександр Кирилюк поділився своїми враженнями від перемоги над “Балканами” (3:0), а також розповів про підготовку до кубкового матчу з “Кременем”.

Вітаємо вас з дебютною перемогою у цьому сезоні. Поділиться своїми враженнями від матчу?
– Насамперед хочеться привітати усіх вболівальників, гравців та керівників клубу з перемогою. Гра була досить непростою, не дивлячись не рахунок. Було багато боротьби, емоцій.
Ретельно готувалися до звітного протистояння, адже “Балкани” надзвичайно амбітна та хороша команда. Вивчали манеру гри зорянців, розбирали індивідуальні дії гравців. Вивчили всі сильні та слабкі сторони суперника, у всеозброєнні підійшли до цього матчу.
Після забитого м’яча грали дещо сумбурно. На хлопців тиснула відповідальність за результат, адже одна помилка могла кардинально змінити хід матчу. У перерві внесли певні корективи і гравці заграли більш упевнено і як наслідок збільшили свою перевагу.
Дякую футболістам за те, що вони змогли продемонструвати всі свої найкращі якості в таких складних погодних умовах. Сьогодні у Черкасах було досить спекотно , але всі перебували в однакових умовах. Важливо, що нам вдалося реалізувати свої моменти і в підсумку досягти бажаного результату.

Після гри з “Кременем” ви говорили, що новачки команди грають не у той футбол, який ви від них вимагаєте. Як сьогодні оціните їхні дії?
– Я і зараз можу сказати, що вони грають не так, як би мені хотілося. Незважаючи на перемогу, не задоволений їхніми діями.

Як оціните гру Тенжицького, який вийшов на заміну?
– Чому всі постійно запитують про Тенжицького? Якщо Вадим місцевий хлопець, то це не означає що він перебуватиме у привілейованому становищі і постійно гратиме в основному складі. Сьогодні в одному епізоді Тенжицький зіграв блискуче, в а іншому діяв як початківець. Я би не хотів акцентувати увагу виключно на цьому гравцеві.

– “Черкащина” єдина команда, яка грає свій матч сьогодні. Як ви готуватиметеся до наступного матчу, який відбудеться уже у вівторок?
– Готуватимемося у звичному режиму, згідно з напрацьованим планом. Ми не виділяємо матчі, намагаємося досягати результату у кожній грі. Ретельно готуємося, вивчаємо суперників. Перемогли “Балкани” – забули про цю гру і почали підготовку до кубкового матчу.

Задоволені жеребкуванням Кубку України?
– Добре, що проти “Кременя” гратимемо вдома і не треба буде витрачати час та зусилля на переїзди. Жереб нас міг би звести з “Калушем” чи “Ужгородом” , тоді потрібно було чималі відстані долати, а так гратимемо у рідних стінах за підтримки власних вболівальників. Для нас немає різниці з ким грати.

Навіщо постійно нагнітати протистоянням Кирилюка та Столовицького? Зрозуміло, що ЗМІ це цікаво, але на мою думку, не потрібно виключно на цьому акцентувати увагу.

На “Черкащину” після кубкової гри очікує складний виїзд до Харкова. Здійснюватимете ротацію у складі?

– Сьогодні не готовий відповісти на це питання. Колегіально з тренерським штабом визначатимемося з цього приводу. Можливо, після гри з “Балканами” у деяких гравців мікротравми, тому необхідно дещо почекати. Завтра у команди вихідний, а післязавтра зберемося на базі і визначатимемося хто гратиме у вівторок. Зараз можу лише сказати, що скоріш за все відбудуться певні зміни.
Хочу наголосити, що для нас кожен матч важливий, не дивлячись чи це кубкова гра чи матч чемпіонату. Навіщо брати участь у змаганнях , якщо не ставити перед собою максимальних цілей? “Черкащина” прагне вдало грати у всіх турнірнах у яких бере участь.

Леван Кошадзе залишив команду. Як ви прокоментуєте цю ситуацію?
– У нього вагітна дружина, тому Леван прийняв таке для себе рішення. Можливо, їм не підходить наш клімат. Грузинський легіонер вирішив повернутися додому і ми повинні поважати таку його ініціативу.

Схожі статті

Залишити відповідь