Після матчу “Інгулець” – “Черкащина” (1:0) наставник гостей Олександр Кирилюк поділився враженнями від гри і згадав момент Погранічного, після якого гра могла б перевернутися з ніг на голову.

“Думаю, якщо ми вже зараз знаходимося і граємо у першій лізі, то нам не варто пристосовуватися до суперника, а треба дивитися на свою гру, – зазначив на прес-конференції Олександр Ілліч. – Треба грати з усіма, набирати очки. Щодо самої гри, то видно, що загальна майстерність команди “Інгулець” вища, ніж у нас. Тому і рахунок не на нашу користь.

Напевно нам не вистачає певних гравців, які могли б підсилити нас. Команда “Інгулець” не перший рік готується, з кожним роком додає. Вона невипадково ставить завдання виходу в УПЛ. Нам було сьогодні дуже складно проти цієї команди, але мали свої шанси. Але поступилися, тож зіграли гірше, ніж суперник.

Все ж переходити на авантюрний футбол ми не могли, намагалися зіграти гідно в захисті, але бачите, в кінці першого тайму реалізував “нгулець” свій момент. Суперник багато не реалізував, але й у нас були можливості. Нам не вистачило завершальної крапки. Якби Погранічний забив у першому таймі, то ситуація склалася б по-іншому, адже команда, яка програє – змушена перебудовуватися.

У нас були вільні зони для атак, але не змогли ними скористатися.

Ми не приїхали сюди програвати. Але у нас був сильний суперник, з задачами, який також хотів сьогодні набрати очки. А у нас не вийшло здобути бодай очко. Не хочу нікого виділяти, наша команда має компактно атакувати, і так само компактно захищатися, не може бути кращих чи гірших.

Готуватитемося до “Балкан”. Розберемо свою гру, згодом і суперника. У Першій лізі прохідних матчів немає. Кожна команда хоче набирати очки. У Другій лізі була своя напруга, ми там змагалися за інші задачі – треба було посідати два перші місця, що боротися за вихід до Першої ліги. Там була своє психологічне навантаження, У нашій групі було достатньо команд, щоб на достойному рівні виглядати.

Наша команда перед собою ставить завдання адаптуватися у Першій лізі, поступово набирати у кожному матчі очки. Важливо, залишити зону нижньої частини таблиці”, – розповів Кирилюк.

Review overview
Quality of game - 9
Огляд USA fullback Ali Krieger was an impressionable young teenager at the time of the USA 1999 Final growing up in a football heartland in northern Virginia.
9

Схожі статті

Залишити відповідь