13 червня у прес-холі академії «Всеукраїнський центр футбол і футзалу «Черкащина» відбулось підписання договору про будівництво спортивного майданчику в приміщенні дитсадку «Червона шапочка» в ОТГ Білозір’я. Футбольний майданчик зі штучним покриттям призначений для занять з футболу для дітей віком від 3 до 6 років.

Можливість реалізувати цей проект з’явилась завдяки конкурсу “11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів”. Сам конкурс був запроваджений урядом Німеччини через федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Реалізацією проекту займається Асоціація аматорського футболу України, в партнерстві з Федерацією футболу України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Журі конкурсу необхідно було серед претендентів на перемогу відібрати одинадцять найкращих, які отримують фінансову підтримку на реалізацію заявленого проекту в сумі, еквівалентній 11 000 євро за курсом Національного банку України. Метою відбору є матеріально-технічна підтримка аматорських клубів та популяризація аматорського футболу в Україні (на територіях, які контролюються Урядом України).

Громадська організація “Футбольний клуб “Черкащина” – “Академія”, до структури якої входить Академія “Всеукраїнський центр футболу і футзалу “Черкащина”, стала одним із 11 переможців. Окрім будівництва футбольного майданчику завдяки виграним у конкурсі коштам у Академії “Всеукраїнський центр футболу і футзалу “Черкащина” з’явилась можливість доукомплектувати тренажерну залу новим велотренажером, силовим тренажером та тренажером жим ногами.

зал

Також у Академії облаштують навчально-методичний клас. У нього придбали проектор, екран, ноутбук, відеокамеру та інші необхідні речі для розвитку юних футболістів.

.

Схожі статті

Залишити відповідь