Воротар «Черкащини» Олексій Майборода про перелом руки, розпач від результатів і попросив вболівальників підтримувати команду особливо у цей час

– Травму отримав у матчі з Балканами, – говорить гравець, якому тиждень тому виповнилося 25 років. – У одному з моментів випередив нападника і забрав у нього майже з-під ніг м’яча. Коли ввів його у гру, то відчув поколювання у пальці. Після гри біль уже не відчувалася, провели лише два тренування перед кубковою грою з Кременем. На передматчевій розминці отримав удар м’ячем по пальцю, відчув сильний біль. Виходить, кістку ще більше доламав, сподівався, що нічого страшного і всю гру провів із переломом руки.

Після матчу з Кременем наступного дня зробив рентген, одягли гіпс. Минуло 17 діб, цієї п’ятниці мали зняти гіпс, але лікарі вирішили ще тиждень його поносити, адже тоненька кістка має добре зростися. На щастя, все йде за планом.  

Складно було спостерігати за діями команди з трибуни?

– Так, дві останні поразки були болючими, виїзд до Харкова також не з приємних. Хоча почали непогано, але чогось трішки не вистачало. Впираємося, стараємося, моментами виглядаємо краще за своїх суперників. А потім раз програли, потім знову і потрапили в психологічну яму. Але ми рук не опускаємо, ми стараємося, зараз важливо показати максимум, грати за тренерів, уболівальників, набирати очки, вибиратися з цієї ями.

 – Медведь сказав, що у вас два рівнозначних воротаря. Влад Марченко справлявся?

– Звичайно. Без огляд на те, хто в воротах, на тренуваннях завжди збираємося воротарським колективом, разом із нашим тренером воротарів Андрієм Лєнчинковим обговорюємо, хто як зіграв, що треба підтягнути, які помилки треба виправити.

Влад хороший воротар, він молодець, старається. Але зараз так складається, що програємо, багато пропускаємо. По Владу помітно, що він хоче грати, викладається на сто відсотків.

– Напевно і проблеми з захисною ланкою команди даються взнаки?

–  Травма Олега Домальчука дуже відчутна втрата для нас, це основний правий захисник. Тренерам доводиться шукати і пробувати різні варіанти. Вони намагаються цю втрату компенсувати. Наше завдання виходити на поле і здобувати результат.

– Що побажаєте вболівальникам у ці непрості для команди часи?

– Вдячні тим, хто завжди приходить, вболіває і справедливо критикує нас. Хочу побажати вболівальник, щоб вони продовжували вболівати за нас, будемо разом старатися підніматися в турнірній таблиці і радувати їх красивою грою та здобутими очками.  

Схожі статті

Залишити відповідь